AxolotlMC.pl - docs
Search
⌃K

Rangi

Default

Ranga nadawana przy dołączeniu na serwer, posiada podstawowe permisje na serwerze.

Bywalec

Bywalec jest to ranga nadawana po zdobyciu 75 gwiazdek na serwerze, posiada ona dostęp do rangi na discordzie bywalec, dwóch domów, wyłączenie cooldowna na rtp i parę innych rzeczy. Cały opis znajdziesz pod /pomoc.

Weteran

Weteran to ranga po zdobyciu 300 gwiazdek na serwerze, posiada ona możliwość latania na działce poprzez komendę /claimfly, dostęp do stworzenia 3 domów, wszystko co posiada bywalec i parę innych rzeczy. Cały opis znajdziesz pod /pomoc.
Jest to ranga którą możesz zakupić od 4,50pln. w naszym itemshopie https://store.axolotlmc.pl/ . Ranga ta posiada dostęp do stworznia 4 domów, 2 warpów, dostęp do pisania na pogrubiono, kolorowo, latania na działce, limit działek do 6 i parę innych rzeczy. Cały opis znajdziesz pod /pomoc.

HENTAI

Jest to ranga którą możesz zakupić od 19,99pln. w naszym itemshopie https://store.axolotlmc.pl/ . Ranga ta posiada dostęp do stworznia 5 domów, 2 warpów, dostęp do pisania na pogrubiono, kolorowo, latania na działce, limit działek do 7 i parę innych rzeczy. Cały opis znajdziesz pod /pomoc.

Jeśli masz wątpliwości...

Jeśli masz pytanie lub wątpliwości co do rangi, nie bój zapytać się nas na discordzie pod #pomoc o więcej informacji na dany temat rangi! Zawsze jesteśmy chętni do pomocy.